KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15247125
nr 1524 7125
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1942, stilleben. Olja på duk, 63x52 cm, yttermått inklusive ram: 84x73 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:06:48
25/2 00:04:54
300 kr
27/2 19:01:49
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers